مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده بالش استاندارد کودک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های یک بالش استانداردقیمت روز بالش استاندارد در بازار

به طور طبیعی کودکان از بدو تولد تا چند ماهگی اکثر ساعات را در خواب سپری می کنند انتخاب مناسب و درست بالش استاندارد می تواند شرایط مطلوب و ایده آل را برای نوزاد فراهم کند تا خوابی با کیفیت را تجربه کند.

عرضه کننده بالش استاندارد کودک

ویژگی های یک بالش استاندارد

ویژگی های یک بالش استاندارد بالشت نوزادان نقش بسیار مهمی را در خون رسانی به مغز و شکل گیری فرم جمجمه نوزادان دارند و بر روی عملکرد فیزیکی گردن و سر تاثیر می گذارد به همین دلیل باید در انتخاب ان بسیار دقت کنید و حواس جمع باشید.
زمانی که نوزادان می خوابند در روی سطح صاف قرار نی گیرند و به طور طبعی گردن و کمرشان آرام می گیرد حتی زمانی که به پهلو هم می خوابند در روی سطح صاف هستند و نیازی به بالش ندارند.
نوزادان از سن 3 ماهگی به بعد یاد می گیرند سرشان را خم کنند و جلو بیاورند در نتیجه آن ها از سه ماهگی به بعد در زمان خوابیدن به بالش نیاز دارند.
 ویژگی بالش مناسب برای نوزاد بسیار مهم است در استفاده از بالش برای کودکان دقت کنید  که نحوه قرار گیری سر نوزاد با موقعیت درست و مناسب  باشد.
 بالش های کودکان باید ارتفاع 3 الی 4 سانتی متری داشته باشند و عرض آن به اندازه عرض شانه کودک باشد همچنین برای پر کردن آن از پوسته گندم سیاه و یا پشم استفاده کنید مغز بالش باید سبک و نرم باشد همچنین دارای قابلیت جذب رطوبت باشد.
رو بالشی نوزاد نیز نقش بسیار مهمی در خواب راحت آن دارد، سعی کنید از روبالشی با جنس پنبه، فیبر مصنوعی و یا ترکیب پنبه با پلی استر استفاده کنید.
پوست نوزادان بسیار حساس و لطیف است و استفاده از رو بالشی های ضخیم می تواند باعث ایجاد حساسیت بیشتری شود پس تا جایی که می توانید از روبالشی های ضخیم دوری کنید.
دقت کنید که در برخی مواقع که بالش کودک بیش از اندازه نرم باشد می تواند باعث فرورفتگی سر کودک در بالش شود که سبب خفگی نوزاد می شود.
توصیه می کنیم هر چند مدت یک بار بالش نوزاد را در برابر نور مستقیم خورشید قرار دهید و مرتب رو بالشی آن را عوض کنید.

قیمت روز بالش استاندارد در بازار

قیمت روز بالش استاندارد در بازار قیمت بالش کودک با توجه به مدل و جنس و اندازه آن با یکدیگر فرق می کند  سعی کنید در زمان خرید به جای در نظر داشتن قیمت آن، دوام و ماندگاری آن را بررسی کنید.
میانگین قیمت بالش استاندارد نوزاد حدود 150 هزار تومان است که با توجه به فرم و شکل ظاهری، قابلیت شست و شو بودن آن و … ممکن است بالا یا پایین شود.
البته یک سری بالش های مخصوص فرم دهی به سر نوزاد نیز در بازار وجود دارند که هزینه بالاتری دارند.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید