مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی بهترین جنس پتو ژله ای در یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش بهترین پتو ژله ای جنس خوبانواع پتو ژله ای با قیمت عمدهفروشگاه عمده ای محصولات پتو ایرانیارائه بهترین قیمت پتو ژله ای دخترانهخرید انواع پتو های ژله ای ارزان قیمتمشخصات پتو ژله ای مناسب کودکانپتو ژله ای جنس خوب و قیمت مناسبمعرفی بهترین پتو های ایرانیانواع سایز های مختلف پتو ژله ایمناسبترین نوع پتو ژله ای برای سنین مختلفخریدار عمده پتو ایرانی قیمت مناسبتولیدی بزرگ پتو ژله ای در یزد

پتوها، از جمله محصولاتی به شمار می روند که برای گرم نگهداشتن بدن از آن استفاده می کنند. عموماً از این کالا در زمستان کار می گیرند؛ ولی انواع مختلفی دارند که به دلیل نازک و سبک بودن، در فصول دیگری از سال هم قابل استفاده اند. پتوها را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می کنند. آن ها برای بافت این محصولات از الیاف گوناگونی کار می گیرند که همین مسئله باعث می شود تا در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه شوند. مثلاً کارخانه تولیدی پتو ژله ای در انواع متفاوتی این پتو را ارائه می کند. 

کارخانه تولیدی بهترین جنس پتو ژله ای در یزد

فروش بهترین پتو ژله ای جنس خوب

فروش بهترین پتو ژله ای جنس خوبیکی از انواع متفاوت پتوها، ژله ای نام دارد. این محصولات بسیار لطیف و نرم هستند و به راحتی هم می شود آن ها را جمع کرد. از جمله مشخصات دیگری که این پتوها دارند، سبک بودن شان است. بهترین نوع این کالا، از جنس خوب تولید می شود که فروش بالایی هم دارد. اما برای این که بهتر در این زمینه معلومات ارائه کنیم، نیاز است که به معرفی کامل پتوها در الیاف طبیعی و مصنوعی بپردازیم. آن ها را می شود در دسته بندی های مختلفی قرار داد که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند: 

 • پتوهای پشمی: گرمترین نوع محصول به شمار می روند. آن ها را از پشم حیوانات مختلفی می سازند و گاهی هم با پنبه و منسوجات مصنوعی، مخلوط می کنند. 
 • پتوهای پنبه ای: بهترین نوع پتو است؛ ولی کمتر در بازار نوع اصل آن پیدا می شود. از جمله ویژگی های آنان سبکی، عدم پرز دهی و مناسب برای تمام فصول است. 
 • پتوهای ارگانیک: از دسته پتوهای پنبه ای به شمار می روند. آن ها برای افرادی که حساسیت های پوستی دارند مناسب اند. قیمت بالاتری هم دارند. 
 • پتوهای مسافرتی: از الیاف متفاوت ساخته می شوند. یک لایه اند و از طرف دیگر، جا به جایی راحت آن باعث شده تا به مسافرتی معروف شوند. 
 • پتو های قلاب بافی: بیشتر کارشان با دست انجام می شود. بیشتر از این که بشود از آن ها استفاده کرد، جنبه تزئینی را دارند. 
 • پتوی پشم شیشه: از الیافی مصنوعی ساخته شده و همان طور که از نام آن پیدا است، پشم شیشه ماده اصلی در ساخت آن می باشد. 

انواع پتو ژله ای با قیمت عمده

انواع پتو ژله ای با قیمت عمدهپتو ژله ای خود به تنهایی انواع گوناگون دارد. می شود آن را به یک لا و دو لایه دسته بندی کرد. البته پتو طرحدار و ساده هم در بازار به وفور پیدا می شود. عمدتاً در این دسته بندی ها هستند که بهترین پتو ژله ای را می شود به دست آورد. از طرف دیگر، پتو ژله ای صادراتی را هم که از کیفیت بالایی برخوردار است، می شود از بازار تهیه کرد. 

در بازار کالای خواب، راحت می توان عرضه کنندگانی را پیدا کرد که با قیمت عمده به صورت تکی کالای شان را ارائه می دهند. آن ها در اصل عمده فروشی های در بازار می باشند که به این روش هم محصولات شان را در تنوع بالایی ارائه می دهند. شما می توانید با جستجویی بیشتر، این گونه از عرضه کنندگان را به راحتی پیدا کنید. 

پتوهای ژله ای از نظر سایز، ضخامت، مدل و همین طور رنگ تفاوت های زیادی با هم دیگر دارند. آن ها را همین طور برندهای گوناگونی در ایران تولید می کنند که عمدتاً از الیاف مصنوعی در ساخت شان کار می گیرند. این الیاف شامل پلی استر و اکریلیک اند؛ ولی اغلب از نوع اول استفاده می نمایند و آن را به بازار خرید و فروش عرضه می کنند. 

فروشگاه عمده ای محصولات پتو ایرانی

فروشگاه عمده ای محصولات پتو ایرانیمراجع مشخصی در بازار وجود دارند که کارشان ارائه محصولات کالای خواب و پتوهای ساخته شده توسط کارخانه های ایرانی می باشد. آن ها به صورت عمده چنین محصولاتی را عرضه می دهند. از طرفی، برخی از فروشگاه ها را هم می توان در مراکز داد و ستد پیدا نمود که در مدل های بسیار متفاوتی به ارائه پتوها می پردازند. 

خرید عمده پتو را می توان از راه های گوناگونی انجام داد. برای مثال، می شود به کارخانه تولید این محصول مراجعه کرد. آن ها پتو جنس خوب را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند و از جانب دیگر، این نوع از خرید، مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد که مزیت های خاص خود را دارا می باشد. 

از جانب دیگر، هر کدام از کارخانه ها از خود شعبات ویژه ای را دارا می باشند که از طریق آن ها پتو ایرانی را به  فروش می رسانند. در هر شهری به راحتی می شود نمایندگی پتو ایرانی را پیدا کرد و خرید خود را از آن ها به شکل عمده ای انجام داد. آن ها پتو گلدار و ساده را در ابعاد متفاوتی برای مشتریان خود ارائه می دهند. 

ارائه بهترین قیمت پتو ژله ای دخترانه

ارائه بهترین قیمت پتو ژله ای دخترانهپتوها همان طور که گفته شد، در مدل های متنوعی وارد بازار می شوند. آن ها مناسب افراد گوناگون و همین طور سنین متفاوتی اند. اگر می خواهید یک پتو ژله ای دخترانه را برای عزیزان خود به دست آورد، نیاز است که در گام نخست، با برندهای متعددی آشنایی حاصل نمایید. پس از آن به راحتی با بهترین قیمت ها می شود آن را تهیه کنید. 

پتوهایی که ویژه دختر خانم ها تولید می شوند، مدل های متفاوتی دارند. آن ها رنگ های شان هم شاد و سر زنده است و بر اساس سلیقه این رده سنی طراحی می گردند. از جمله مدل های متداول می توان به پتو عروسکی اشاره کرد. عروسک هایی که در این پتوها طراحی می شوند، در الوان گوناگون و همین طور شکل های مختلفی هستند. 

نوجوان ها اصولاً سختگیرانه تر محصولاتی از این دست را پسند می کنند. به همین دلیل، کارخانه جات تولیدی، سعی کرده اند تا در تنوع بسیار بالایی پتوهای این سنین را بسازند و روانه بازار کنند. به همین سبب ما شاهد این هستیم که طرح های زیادی در خصوص پتوهای ژله ای دخترانه وجود دارد. 

خرید انواع پتو های ژله ای ارزان قیمت

خرید انواع پتو های ژله ای ارزان قیمتاگر در پی این هستید تا یک پتو ژله ای خوب و ارزان با دست آورید، نیاز است که در گام نخست قیمت روز پتو را تهیه کنید. به این شکل خواهید توانست که مناسب ترین نوع این کالای خواب را تهیه نمایید. هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید در پی فروشنده پتو ژله ای ارزان باشید، آن ها هم نشانی ها مشخص خود را دارند. 

در هر صورت، خرید انواع پتو ژله ای مرغوب آن هم با نرخ های مناسب، از طرق متفاوتی انجام شدنی است. ما به شما توصیه می نماییم که برای این منظور، سری به فروشگاه های آنلاین هم بزنید. در سایت های مختلف می شود در برندها و همین طور کیفیت های گوناگونی این محصولات را پیدا کرده و سفارش خود را ارائه دهید. 

در نظر داشته باشید که نوع ارزان پتوها را از عرضه کنندگان معتبر بخرید؛ زیرا که آن ها پتو ژله ای درجه1 را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. 

مشخصات پتو ژله ای مناسب کودکان

مشخصات پتو ژله ای مناسب کودکانپتوهای ژله ای مخصوص کودکان نیز طراحی و بافته می شوند. کارخانه های متعددی که در این حوزه فعال اند، سعی شان بر این است تا برای این رده های سنی نیز محصولات شان را در نظر بگیرند. برای این که یک پتوی مناسب و همین طور منحصر به فرد را تهیه کنید، بهتر است که به دنبال مشخصات خوب کالا باشید. 

با مراجعه به فروشگاه پتو ژله ای و یا عرضه کنندگان سیسمونی حتماً می توانید بهترین برندها را یافته و خرید خود را هم به این طریق انجام دهید. باید گفت، فروشندگان در این فروشگاه ها، بهترین راهنمایان به شمار می روند. در هر صورت، در این جا نیز ما به چند مورد اشاره می کنیم که شما را برای تهیه یک کالا خوب، راهنمایی خواهد کرد: 

 • پتوی مناسب فصل را بخرید. به این معنی که از محصولات نازک و ضخیم استفاده نمایید. 
 • به رنگ محصول توجه داشته باشید. کودکان به الوان حساس می باشند. طبق سلیقه خودشان آن را تهیه کنید. 
 • دقت کنید که از جنس خوبی ساخته شده باشند. یعنی حساسیت زا نباشند. 
 • از برندهای معتبر و خوب کالاهایی از این دست را بخرید. 
 • به ابعاد آن هم توجه کنید. 
 • طراحی های زیبایی را سعی نمایید، انتخاب کنید. 

پتو ژله ای جنس خوب و قیمت مناسب

پتو ژله ای جنس خوب و قیمت مناسبکارخانه پتو ژله ای می کوشد تا از جنس های خوب برای تولید محصولات خود استفاده کند. در بالا به این نکته اشاره کردیم که این گونه از کالاها را عموماً از جنس هایی مانند پلی استر و آکریلیک تولید می کنند. به همین سبب است که کیفیت های متفاوتی دارند. از سوی دیگر این مسئله روی قیمت هم تأثیر مستقیمی می گذارد. 

اما پتو قیمت مناسب را می شود از راه های گوناگونی به دست آورد. در این زمینه، فروشگاه های حضوری و غیر حضوری متعددی را می شود پیدا کرد که در همه شهرها فعال می باشند. آن ها محصولات خود را به شکل عمده و جزئی ارائه می کنند. 

معرفی بهترین پتو های ایرانی

معرفی بهترین پتو های ایرانیتا به این جای نوشته به معرفی پتوهای گوناگون ایرانی پرداختیم. آن ها را همان طور که مشاهده کردید از جنس های متفاوتی می سازند و عرضه می کنند. اما تهیه یک جنس خوب، نیاز به مراقبت هم دارد. شما هر پتویی را که می خرید، باید بر اساس آن دستورالعملی که دارد، به مراقبتش بپردازید. 

حالا به چند مسئله اشاره می نماییم که می تواند راهنمای خوبی جهت نگهداری از پتوهای مرغوب ایرانی باشند: 

 • در جای مناسب قرار دهید. نمور نباشد و از طرفی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند. 
 • در شتشوی آن دقت کنید و به علامت هایی که برچسب های شان دارند، توجه نمایید. 
 • جایی را که پتوها را نگهداری می کنید، باید هر چند وقت یک بار تهویه در آن صورت گیرد. 
 • برای اینکه پتو کرک ندهد و از جانبی گرد و خاک نیز عمرش را کوتاه نمایند، از ملحفه استفاده کنید. 
 • برای شستشو حتماً آن را به خشکشویی ها بسپارید. 
 • و غیره 

انواع سایز های مختلف پتو ژله ای

انواع سایز های مختلف پتو ژله ایپتوهای ژله ای را برای این که افراد متفاوتی در سنین گوناگونی از آن استفاده کنند، در ابعاد مختلفی می سازند. برای مثال پتوهای یک نفره را عموماً در سایزهای 150*220 و 160*220 می سازند. نوع دو نفره بیشتر در ابعاد 240*200 وارد بازار می کنند. 

پتوهای کودک سایزی میان 110*140 و 80*110 دارند. پس هر گاه خواستید پتویی را تهیه نمایید، به سایز آن توجه جدی ای داشته باشید. پیش از این هم اشاره کردیم که ابعاد پتو می تواند کمک زیادی نماید تا خود و یا کودک تان را گرم نگه دارید. 

مناسبترین نوع پتو ژله ای برای سنین مختلف

مناسبترین نوع پتو ژله ای برای سنین مختلفهر سنی، شرایط خاص خود را دارد. افراد در رده های سنی متفاوت هم سلیقه های گوناگونی را پیدا می کنند. همین طور جنسیت ها هم تفاوت ها را رقم می زنند. 

کارخانه هایی که در زمینه تولید پتو ژله ای فعالیت دارند، سعی شان بر این است تا محصولات خود برای همه رده های سنی بسازند. مثلاً برای کودکان و نوجوانان بیشتر از رنگ های شاد استفاده می کنند و طرح های جالب و دیدنی را در نظر می گیرند. 

البته نوع پتو دخترانه با پسرانه هم فرق دارد. از جهت دیگر، پتوهای رده های سنی جوانان و بزرگسالان تقریباً یکسان هستند. خلاصه این که شما نیز به عنوان خریدار به این مسئله اهمیت دهید، زیرا این گونه می توانید یک خواب راحت و خوب داشته باشید. 

خریدار عمده پتو ایرانی قیمت مناسب

خریدار عمده پتو ایرانی قیمت مناسبپتو ایرانی قیمت مناسب را به صورت عمده، خریداران متفاوتی تهیه می کنند. اصولاً این فروشندگان در بازار هستند که در تلاش هستند تا محصولاتی از این قبیل را از کارخانه ها به شکل عمده ای تهیه کنند. آنان به این جهت اقدام به خرید کلی می نمایند که هزینه های خود را کاهش می دهند. 

از طرفی، برخی از گروه های بازرگانی هم وجود دارند که خرید عمده ای پتوها را در پیش می گیرند. آن ها نیز این کالای خواب را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارند. 

تولیدی بزرگ پتو ژله ای در یزد

تولیدی بزرگ پتو ژله ای در یزددر استان یزد، شرکت های تولیدی بزرگی وجود دارند که پتو ژله ای را در کیفیت ها، رنگ ها، طرح ها و همین طور سایزهای گوناگونی بافته و به بازار عرضه می کنند. 

خریدار پتو ژله ای می تواند محصولات این گونه از تولیدی ها را از هر شهری به دست آورد؛ چون که در این زمینه شرکت ها برای فروش، راه های متفاوتی را در پیش می گیرند. از جانب دیگر، پتو گلدار ایرانی و ساده رنگی را نیز این کارخانه ها بافته و به دست مشتریان خود می رسانند. 

خلاصه این که اگر می خواهید یک پتو ژله ای خوب و مرغوب را به دست آورید، به برندهای معتبر تولیدی سر بزنید. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید