مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم ست کامل روتختی هتلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ست کامل روتختی هتلیصادرات انواع ست کامل روتختی هتلی

روتختی یکی از اجزای مهم هر اتاق خواب به حساب می آید، به طوریکه هرچقدر وقت صرف طراحی اتاق خواب شود و اتاق خواب زیبایی داشته باشیم تا زمانی که برای تخت خواب یک روتختی مناسب در نظر گرفته نشده باشد، تلاش افراد برای دیزاین اتاق خواب کامل نخواهد بود. در حقیقت روتختی به عنوان حسن ختام دکوراسیون در اتاق خواب استفاده می شود. در طراحی اتاق های هتل ها باید از ست کامل روتختی هتلی استفاده شود و راحتی مسافران را در پی داشته باشد.

پخش مستقیم ست کامل روتختی هتلی

آشنایی با ست کامل روتختی هتلی

آشنایی با ست کامل روتختی هتلی با گسترش فرهنگ استفاده از تخت خواب، سرویس های روتختی پای خود را به درون خانه ها، هتل ها و مهمان سرا باز کردند. تنوع بی نظیر در بین روتختی هتلی خاص، این کالای خواب به یکی از محبوب ترین اجزای اتاق خواب به حساب می آید. روتختی ها می توانند دست دوز یا به صورت آماده از بازار خریداری شوند. خرید روتختی با توجه به سایز تخت و نوع آن می تواند تنوع زیادی را شامل شود.

یک سرویس یا ست روتختی هتلی مخصوص به مجموعه ای چند تکه، دوخته شده از پارچه های ملافه گفته می شود که برای زیبایی و حفظ تمیزی تشک و بالشت بر روی تخت خواب گذاشته می شود. از میان تکه های لیست شده در زیر، یک سرویس روتختی می تواند شامل یک یا چندین تکه از آن ها باشد. ست کامل روتختی هتلی خاص شامل تمامی موارد زیر می شود؛

  • کاور لحاف
  • لحاف یا لحاف لایت
  • ملحفه تشک
  • ملحفه رو انداز
  • رو بالشتی
  • رو کوسنی

صادرات انواع ست کامل روتختی هتلی

صادرات انواع ست کامل روتختی هتلی دنیای انواع روتختی و کالای خواب بسیار وسیع و گسترده و متفاوت است. امروزه خوشبختانه در بازار افراد می توانند با سرویس های گوناگون و مختلفی در این زمینه مواجه شوند که جنس هر یک از آن ها می تواند با هم متفاوت باشد.

تولید کنندگان ایرانی در چندسال اخیر در تولید ست کامل روتختی هتلی پیشرفت چشم گیری داشته اند به طوریکه علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، مازاد تولید خود را به بازار های جهانی صادر می کنند.

پخش مستقیم ست کامل روتختی هتلی در کشور به خوبی در حال انجام است و خرید مستقیم ست کامل روتختی هتلی برای اصنافی مناسب است که نیاز مبرمی به به انواع روتختی دارند مانند هتل داران و افرادی که مهمان سرا دارند.

این اصناف می توانند با خرید مستقیم از هزینه های خود کم کرده و خرید به بسیار اقتصادی تر و صرفه تری را داشته باشند. در این بین با حذف دلالان و از بین بردن تقلب هم برای تولید کننده سود دارد و هم برای خریدار.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید