مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پتو گلبافت بن تن یک نفره

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های پتو گلبافت بن تن یک نفرهخرید پتو گلبافت بن تن با قیمت ارزان

باید بدانید که پتو گلبافت بن تن یک نفره یکی از بهترین پتو های طرح های کارتونی می باشد که متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است، قیمت پتو گلبافت بستگی به جنس و نوع آن می باشد البته طرح پتو نیز در قیمت پتو تاثیر می گذارد، قیمت پتو گلبافت یک نفره از قیمت پتو گلبافت دو نفره کمتر می شود. 

قیمت پتو گلبافت بن تن یک نفره

ویژگی های پتو گلبافت بن تن یک نفره

ویژگی های پتو گلبافت بن تن یک نفره باید بدانید که طرح و ویژگی های این پتو ها باعث شده تا آن ها را کودکانه فرض کنند ولی این پتو ها حتی برای بزرگسالان نیز خوب و مناسب هستند، یکی از ویژگی هایی که این پتو گلبافت دارد داشتن پرز هایی نرم است که متقاضی را اذیت نمی کند بلکه باعث می شود تا پتو نرم تر به نظر برسد و نظر متقاضی را به خود جلب کند. 

باید بدانید که یکی از بهترین ویژگی های این پتو های گلبافت ویژگی ضد حساسیت است که به دلیل جود این الیاف های پلی استر در پتو ها ایجاد شده است، بعضی از کودکان و بزرگسالان دارای آلرژی می باشند که نسبت به این الیاف ها واکنش نشان می دهند اما الیاف های پلی استر هیچ نوع حساسیتی ندارند. 

باید بدانید که این پتو ها قابلیتی ضد آب دارند، بعضی از پتو ها به دلیل به کار رفتن الیاف های نامرغوب در آن ها در زمان بر خورد آب، قطرات آب به لایه های الیاف ها نفوذ می کنند و باعث می شود تا نرمی پرز های این پتو ها از بین بروند اما پتو های جدید گلبافت این ویژگی را دارند که از الیافی استفاده کنند که قابلیت صد آب آن بسیار خوب است. 

یکی از مهم ترین ویژگی های این پتو های گلبافت به کار رفتن پارچه هایی بسیار با کیفیت در کناره های پتو می باشد که باعث می شود پتو های گلبافت تجزیه و خراب نشوند، این کناره ها دارای نخ هایی هستند که در فشار از هم باز می شوند اما به دلیل داشتن این پارچه های کناره ها و کیفیت بالای آن ها این اتفاق برای پتو نمی افتد که این باعث می شود کیفیت پتو ها افزایش یابد. 

خرید پتو گلبافت بن تن با قیمت ارزان

خرید پتو گلبافت بن تن با قیمت ارزان خرید پتو گلبافت طرح بن تن به صورت مستقیم و سفارشی انجام می شود اما خرید پتو های گلبافت به صورت عمده قیمتی بسیار مناسب دارد، پتو گلبافت ارزان از ابعادی کمتر بر خوردار می باشد ولی با این حال پتو های گلبافت ارزان بیشتر به صورت تک نفره به بازار ها عرضه می شوند. 

مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید