مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش پتو سربازی اصفهان مدل ارتش

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی پتو سربازی براساس اندازهارزانترین قیمت پتو سربازی اصفهان

پتو سربازی از ملزومات ضروری و شخصی در دوران سربازی به شمار می آید. این محصول از سوی پادگان مربوطه در اختیار سربازان گذاشته می شود که با توجه به نوع فعالیت پادگان دارای رنگ های مختلفی است. یکی از نمونه های پرطرفدار پتو سربازی اصفهان مدل ارتش است که در سایز یکنفره تولید و به بازار عرضه می شود. ارگان های نظامی برای سفارش عمده و ارزان این محصول از چه راهکارهایی می توانند استفاده کنند؟

سفارش پتو سربازی اصفهان مدل ارتش

دسته بندی پتو سربازی براساس اندازه

دسته بندی پتو سربازی براساس اندازه با آغاز دوره سربازی، یک پکیج کامل از وسایل شخصی در اختیار سربازان گذاشته می شود که یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین آنها پتو است. معمولاً در هر دوره دو عدد پتو در اختیار هر سرباز قرار می دهند تا بتواند ضمن گرم نگه داشتن خود، بهداشت شخصی را در بالاترین درجه رعایت کرده باشد.
پتوهای سبزی از نظر رنگ به دو دسته مدل های مخصوص ارتش و سپاه دسته بندی می شوند. پتوهای ویژه سپاه خاکی مانند و ارتش سبز زیتونی است. علت انتخاب این دو رنگ جنبه حفاظتی و استار سربازارن در زمان رزمایش یا عملیات های آموزشی دارد. همچنین رنگ پتو را بر اساس لباس فرم گردان ها و حوزه مربوطه انتخاب می کنند. اندازه پتو سربازی به صورت استاندارد در ابعاد 225*150 سانتی متر است. وزن آن نیز بین 1.5 تا 2 کیلوگرم می تواند متغیر باشد.
معمولاً جنس این محصولات از نمد است تا ضمن تامین گرما به ویژه در فصول سرد سال به راحتی قابل حمل و شستشو باشد. البته کاربرد این محصول تنها در پادگان های نظامی نیست بلکه از آن در مواقعی مانند سیل، زلزله و دیگر بلایای طبیعی، جهت عرضه به آسیب دیدگان استفاده می شود.

ارزانترین قیمت پتو سربازی اصفهان

ارزانترین قیمت پتو سربازی اصفهان قیمت پتو سربازی اصفهان با توجه به معیارهای کیفی و کمی همواره با تغییراتی همراه است. بدون شک هر ساله با توجه به افزایش هزینه های تولید، قیمت هر عدد از این محصول افزایش می یابد. با این حال برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت آن عبارتند از:

  • قیمت نمد خام برای تولید پتو
  • شیوه رنگرزی و آماده سازی پتو سربازی
  • هزینه های اولیه تولیدی
  • نرخ روز پتو نمدی در بازار داخلی
  • حجم سفارشات و نحوه خرید

بدون شک برای تهیه ارزانترین پتو نمدی سربازی بهترین راهکار ارتباط مستقیم با تامین کننده یا تولید کننده است. در این مرکز به عنوان بزرگترین نمایندگی فروش تولیدی انواع پتو نمدی، مینک و سربازی، مشاوران فروش آماده همکاری و عقد قرار داد با ارگان های نظامی جهت تامین این محصولات هستند.
قیمت ارزان و امکان ثبت سفارش و تولید پتوها با توجه به نیاز خریدار در کنار ارسال با کمترین هزینه های ممکن از مزیت های سفارش آنلاین و خرید عمده پتو از این مرکز به شمار می آیند.

مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید