مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش پتو مینک درجه یک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مرکز خرید پتو مینک درجه یکفروش پتو مینک سربازی با قیمت خوبعرضه کننده مستقیم انواع پتو مینک مرغوبمراکز فروش انواع پتو های ایرانی اصلمعرفی پتو مینک با قیمت ارزانمعتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازارآشنایی با تمام محصولات پتو مینکلیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو مینکمشخصات انواع پتو های مینکجدول قیمت به روز پتو مینک اعلامزایای پتو مینک دو نفره ایرانیپخش عمده پتو مینک در اصفهان

یکی از مهم ترین کالاهای خواب، پتو می باشد. این وسیله را به منظور گرم نگه داشتن بدن در هنگام خواب به کار می برند. پتوها، انواع مختلفی داشته؛ و روز به روز بر تنوع آنها افزوده می شود. به عنان نمونه می توان از پتو مینک نام برد؛ که ویژگی های جالب توجهی دارد. در حال حاضر خرید و فروش پتو مینک به روش های مختلفی توسط مراکز معتبر انجام می گیرد. سایت فروش پتو مینک درجه یک در تهران از جمله منابع تهیه این محصول به شمار می رود.

سایت فروش پتو مینک درجه یک در تهران

بهترین مرکز خرید پتو مینک درجه یک

بهترین مرکز خرید پتو مینک درجه یکیکی از نیازهای اساسی بشر، خواب می باشد. در واقع داشتن خواب کافی و آرام، تاثیر زیادی بر سلامت انسان دارد. اما برای دست یافتن به این مهم باید یک سری اصول را رعایت کرد. یکی از ملزومات راحت خوابیدن، استفاده از وسایل خواب مناسب می باشد.

پتو و بالش را می توان به عنوان مهم ترین و ضروری ترین کالاهای خواب معرفی نمود. چرا که بدون داشتن آنها خوابیدن بسیار مشکل می شود. امروزه این لوازم بسیار متنوع شده اند. به عنوان مثال انواع پتوهای خانگی و مسافرتی را در بازار مشاهده می کنیم.
اما یکی از جالب توجه ترین پتوهای موجود در بازار، پتوی مینک است. این روانداز را می توان نوعی پتوی نمدی تعریف نمود؛ که پس از تولید، عملیات خاصی توسط دستگاه مینک بر روی آن انجام می شود. طی این عملیات، پرزهای پتو خز مانند می شوند. 

خرید پتو مینک با اهداف مختلفی صورت می گیرد. از آنجا که این پتوها بسیار گرم می باشند؛ در زمان وقوع حوادث طبیعی، بیش از هر وسیله دیگری به کار می آیند. بهترین پتو مینک، کیفیت بسیار خوبی داشته؛ و در بهترین مراکز عرضه کالای خواب با پسوند درجه یک به فروش می رسند. این پتو از الیاف محکم و بسیار مرغوبی تولید شده است.

فروش پتو مینک سربازی با قیمت خوب

فروش پتو مینک سربازی با قیمت خوبیکی از مهم ترین موارد استفاده از پتوی مینک، مربوط به نیروهای مسلح، پادگان ها و سربازی می باشد. در واقع پتو مینک سربازی بخشی از بازار این محصولات را به خود اختصاص داده است.
پتوهای مینک مخصوص سربازی با ساده ترین طرح ها و معمولاً به صورت تک رنگ طراحی شده اند. این کار، هزینه تولید را به میزان بالایی کاهش می دهد. از طرفی پتوی مینک، قابلیت گرم کنندگی فوق العاده ای داشته؛ و از این نظر برای سربازان بسیار مناسب است.

به طور کلی پتوهای سربازی، قیمت مناسبی نسبت به سایر رواندازهای مینک دارند. اما در هر حال این کالا نیز به نوبه خود تنوع داشته؛ و با قیمت های مختلفی عرضه می شود. شایان ذکر است؛ که در مراکز اصلی پخش این لوازم، پتو مینک سربازی با قیمت بسیار خوبی به فروش می رسد.

عرضه کننده مستقیم انواع پتو مینک مرغوب

عرضه کننده مستقیم انواع پتو مینک مرغوبدر حال حاضر پتو مینک از بهترین و مرغوب ترین پتوهای بازار به شمار می رود. برافراشته کردن پررزهای سطح پتو، باعث می شود؛ که این روانداز، بسیار نرم و لطیف شده؛ و به عنوان یک عایق حرارتی عالی در هوای سرد عمل کند.

لازم به ذکر است؛ که پتو مینک به نوبه خود ارقام مختلفی دارد. انواع پتو مینک از جنبه های زیر با هم تفاوت دارند:

 • جنس پتو مینک (نوع الیاف به کار رفته)
 • ضخامت پتو
 • ابعاد پتو
 • طرح و رنگ پتو
 • محل تولید پتو مینک
 • مارک یا برند کالای خواب
 • میزان گرم کنندگی روانداز
 • میزان نرمی و لطافت

عرضه کننده مستقیم پتو مینک مرغوب، انواع مختلف این محصول را با قیمت مناسب عرضه می کند. زیرا در این حالت واسطه های فروش کالا حذف شده؛ و قیمت نهایی آن پایین می آید.
شایان ذکر است؛ که یک پتوی مینک مرغوب، علاوه بر داشتن ویژگی گرم کنندگی سریع، از لطافت و جلای ویژه ای برخوردار می باشد.

مراکز فروش انواع پتو های ایرانی اصل

مراکز فروش انواع پتو های ایرانی اصلدر بازار حال حاضر کشور، انواع پتوهای ایرانی و خارجی را مشاهده می کنیم. ذکر این نکته لازم است؛ که امروزه پتوهای ایرانی با کیفیت بالایی تولید شده؛ و ا لحاظ مرغوبیت با برندهای برتر خارجی برابری می کنند. از طرفی قیمت مناسب تری داشته؛ و خرید آنها به حمایت از کالاهای داخلی کمک می کند.

مراکز فروش انواع پتوهای اصل، عرضه پتو ایرانی را نیز بر عهده دارند. اصل بودن یک پتو، نشان دهنده کیفیت بالای آن می باشد. اقسام گوناگون پتو را از جنبه های مختلف می توان مورد بررسی قرار داده و دسته بندی نمود.
رایج ترین پتوهای ایرانی موجود در مراکز معتبر فروش، عبارتند از:

 • انواع پتوی پشمی
 • پتوهای پنبه ای
 • پتو پشم شیشه
 • پتوی تک لایه یا دو لایه
 • پتوهای ارگانیک
 • پتو مسافرتی
 • پتو نمدی
 • پتو مینک
 • پتوهای بافتنی

هر کدام از اینها ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. اما رواندازهای منیک را می توان به عنوان پتو ایرانی ویژه به فروش رساند.

معرفی پتو مینک با قیمت ارزان

معرفی پتو مینک با قیمت ارزانپتو مینک را می توان به عنوان نمونه ای از پتو جنس خوب معرفی نمود. مهم ترین ویژگی های این روانداز عبارتند از:

 • دارای زیر دست نرم و لطیف
 • پرزهای برافراشته و خز مانند
 • عایق حرارتی بالا
 • داشتن براقیت خاص نسبت به سایر پتوها
 • مناسب برای سرمای زیاد و چادرهای صحرایی

شایان ذکر است؛ که پتو مینک برای نیروهای مسلح و آسیب دیدگان حوادث طبیعی، بسیار کاربرد دارد. به عبارت دیگر در هنگام وقوع بلایایی مثل سیل یا زلزله، آسیب دیدگان این حوادث بیش از هر چیز به پتوی گرم و مرغوب نیاز دارند.

بسیاری از خریداران کالای خواب به دنبال تهیه پتو مینک با قیمت ارزان می باشند. این افراد می توانند؛ مستقیماً به کارخانه های سازنده محصول مراجعه کرده؛ و یا از نمایندگی هی مجاز پخش، کمک بگیرند.
البته پتوهای مینک به نوبه خود تنوع داشته؛ و از لحاظ کیفیت جنس یا طرح و مدل در یک سطح قرار نمی گیرند. بنابراین هر کس با توجه به نیاز خود می تواند؛ ارقام خاصی از این لوازم را خریداری کند.

معتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازار

معتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازارخوشبختانه در حال حاضر تعداد پتوهای ایرانی موجود در بازار بسیار زیاد می باشد. به نحوی که نام بردن از معتبرترین فروشندگان این حوزه مشکل به نظر می رسد. اما به طور کلی باید گفت؛ که فروشنده های برتر کالای خواب، همواره نمونه های متنوعی از پتو را به مشتریان خود معرفی می کنند.

شرکت پتو ایرانی، یکی از معتبرترین فروشندگان پتوهای تولید داخل به شمار می رود. در این شرکت ارقام مختلف پتو در طرح ها و رنگ های گوناگون عرضه می شوند.

فروشنده انواع پتو، فعالیت های تجاری خود را به شیوه های مختلفی انجام می دهد. در حالت کلی با فروش عمده و جزئی پتو در بازار مواجه می باشیم. اغلب مردم برای مصارف خانگی خود، پتو را به صورت خرده خریداری می کنند.
اما پتوی ایرانی، همواره تعدادی مشتری عمده در بازار دارد. فروشگاه های کالای خواب و اقامت گاه های عمومی از جمله خریدران پتو به میزان بالا محسوب می شوند.

آشنایی با تمام محصولات پتو مینک

آشنایی با تمام محصولات پتو مینکبرای آشنایی با تمام محصولا پتو مینک، باید این لوازم را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داد. به بیان بهتر، باید گفت؛ که انواع پتو مینک بر اساس نیاز بازار و نوع استفاده ای که قرار است؛ از آنها بشود؛ تولید شده اند.
به عنوان مثال پتو مینک طرحدار بیشتر برای مصارف خانگی مناسب است. اما پتوهای ساده و تک رنگ مینک را، معمولاً برای پادگان ها استفاده می کنند. زیرا قیمت مناسب تری داشته؛ و به تعداد بالا خریداری می شوند.

مهم ترین و رایج ترین محصولات پتو مینک به شرح زیر می باشند:

 • پتو تکاور
 • پتو طرح پوست گور
 • پتو منیک شتری
 • پتو طرح قالیچه
 • پتوهای خط دار و چهارخانه ای
 • پتو طرح فانتزی
 • پتو مینک طرح طاووس
 • پتو طرح کوبیسم
 • انواع پتو مینک گلدار
 • پتو مینک با طرح کودکانه

لازم به ذکر است؛ که همانند سایر رواندازها، پتوهای مینک نیز در ابعاد مختلف تک نفره و دو نفره تولید می شوند. مهم ترین مزیت پتو منیک، این است؛ که علی رغم قدرت گرم کنندگی سریع، قیمت نسبتاً مناسبی دارد.

لیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو مینک

لیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو مینکهمانند هر کالای دیگری قیمت پتو مینک بر اساس عوامل مختلفی تعیین می گردد. مسلماً درجه مرغوبیت این روانداز بیشترین تاثیر را بر قیمت آن دارد. اما سوای از بحث جنس و نوع پتو مسائلی مثل نحوه خرید نیز می توانند؛ بر قیمت نهایی فروش محصول تاثیر بگذارند.

مرغوب ترین پتو مینک از بهترین و باکیفیت ترین الیاف ساخته شده است. همچنین برای تولید چنین پتوهایی از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می شود. عملی که دستگاه های مینک بر روی پرزهای سطحی پتو انجام می دهند؛ باعث جریان یافتن هوا لا به لای پرزهای برافراشته می گردد. از آنجا که هوا به نوبه خود عایق خوبی است؛ قابلیت گرم کنندگی پتو بالا می رود.

لیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو مینک را باید از طریق منابع معتبر به دست آورد. تولیدی ها یا نمایندگی های معتبر وابسته به آنها از جمله این منابع می باشند. در کنار اینها سایت های معتبر اینترنتی قرار دارند؛ که بهترین محصولات مینک را با قیمت عمده به فروش می رسانند.

مشخصات انواع پتو های مینک

مشخصات انواع پتو های مینکدر قسمت های قبل تا حدودی به ذکر مشخصات بارز انواع پتوهای منیک پرداختیم. یکی از نکات جالب در خصوص این کالای خواب، وجود محصولی به نام پتو مینک مسافرتی در بازار می باشد.
واضح است؛ که این پتوها برای استفاده در مسافرت، مناسب تر اند. به طور کلی پتوهای مسافرتی، سبک تر، کم حجم تر و کوچک تر می باشند. به این ترتیب حمل و نقل آنها بسیار راحت است. پتوهای مسافرتی مینک را بیشتر در هنگام سفر به نقاط سردسیر استفاده می کنند.

انواع پتوهای منیک را می توان بر اساس نوع استفاده به گروه های زیر تقسیم نمود:

 • پتو مخصوص سربازی مینک (یا پتوهای نظامی)
 • پتوهای امدادی مینک
 • پتو بیمارستانی مینک
 • پتو سازمانی مینک

هر کدام از موارد ذکر شده در بالا، اقسام گوناگون و ویژگی های خاص خود را دارند. البته بخش عمده تفاوت مشخصات انواع پتوی مینک به تنوع طرح، رنگ و همچنین سایز پتو مربوط می شود.

جدول قیمت به روز پتو مینک اعلا

جدول قیمت به روز پتو مینک اعلادر یک فروشگاه پتو مینک، قیمت های مختلفی را مشاهده می کنیم. زیرا همان طور که پیشتر اشاره کردیم؛ این رواندازها به نوبه خود در زمینه های مختلف تنوع دارند.
برای به دست آوردن جدول قیمت به روز پتو مینک اعلا می توان از اینترنت کمک گرفت. منظور ما سایت های معتبر فعال در حوزه فروش عمده کالای خواب می باشد. شایان ذکر است؛ که نرخ پتو در این قبیل سایت ها به مراتب مناسب تر از بازار می باشد. زیرا این مراجع مستقیماً با تولید کننده ها یا نمایندگان فروش در ارتباط می باشند.

پتو مینک اعلا از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده است. این پتوهای نمدی پس از گذراندن مراحل اصلی تولید، توسط دستگاه های مینک، آماده می شوند. یک پتوی مینک اعلا و درجه یک، زیر دست بسیار لطیف و درخشندگی خاصی دارد.
این پتو می تواند؛ خوابی راحت، آرام و ایمن را برای افراد فراهم نماید. چرا که به سرعت بدن را گرم و آماده خواب می کند. می دانیم؛ که گرم نگه داشتن بدن، یکی از ارکانی است؛ که برای داشتن خواب راحت باید به آن توجه شود.

مزایای پتو مینک دو نفره ایرانی

مزایای پتو مینک دو نفره ایرانیبرای بسیاری از مشتریانی که قصد خرید کالای خواب داخلی را دارند؛ این سوال پیش می آید؛ که بهترین پتو ایرانی کدام است؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت؛ که انتخاب بهترین پتو به شرایط مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال مشخصات بهترین پتو مسافرتی معمولی با ویژگی های یک پتوی سربازی خوب متفاوت است.
اما در حالت کلی باید گفت؛ که یکی از گرم و نرم ترین رواندازهای حال حاضر، پتو مینک ایرانی می باشد. این پتو نیز به نوبه خود در انواع مختلف تک نفره و دو نفره تولید می شود. به نظر می رسد؛ که ارقام دو نفره این پتو بیشتر جهت مصارف خانگی خریداری می شوند.

مهم ترین مزایای پتو مینک دو نفره ایرانی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • کیفیت و دوام بالا
 • ظاهر شیک و براق
 • نرم، لطیف و راحت
 • ضد حساسیت
 • قابلیت گرم کنندگی سریع

کیفیت پتو مینک ایرانی در حدی است؛ که علاوه بر مصارف داخلی، شاهد فروش پتو صادراتی در این حوزه نیز می باشیم. پتوهای صادراتی مینک از نمونه های اعلا و درجه یک، انتخاب شده اند.

پخش عمده پتو مینک در اصفهان

پخش عمده پتو مینک در اصفهاناصفهان از قطب های مهم صنعتی ایران محسوب می شود. در نتیجه بدیهی است؛ که شاهد فعالیت کارخانه های تولید کننده کالای خواب در این شهر باشیم. به عنوان مثال می توان از کارخانه تولید پتو نام برد. امروزه در بسیاری از کارخانه های مجهز، انواع پتو مینک ساخته می شود.

پخش عمده پتو مینک در اصفهان به روش های مختلفی انجام می گیرد. بخشی از کار فروش عمده و مستقیم این لوازم توسط تولید کننده ها انجام می شود. در کنار اینها نمایندگی های مجاز قرار دارند؛ که برخی از آنها به صورت انحصاری به کار پخش ارقام خاصی از پتو می پردازند.
به عنوان نمونه در اینجا از نمایندگی پتو طرحدار نام می بریم. واضح است؛ که در این مرکز شاهد توزیع انواع پتو رنگی و نقش دار با جنس های مختلف هستیم. پتو مینک اصفهان یکی از پرفروش ترین این محصولات به شمار می رود.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید