مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بهترین جنس پتو آیلار با قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشگاه معتبر خرید پتو آیلار با قیمت خوبعرضه کننده مستقیم انواع پتو ایرانی مرغوبمراکز فروش پتو آیلار اعلا سایت خرید پتو آیلار با قیمت ارزانمعتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازارمرکز تولید و پخش بهترین پتو نوزادی در کشورلیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو آیلارتهیه پتو ایرانی طرحدار صادراتی انواع مختلف پتو پسرانه جدیدکارخانه تولید کننده پتو آیلار ارزانانواع سایز های پتو آیلار درجه یکمعرفی انواع پتو ایرانی گل برجسته

تولیدی پتو آیلار، تولید کننده پتو های دو نفره گل برجسته می باشد. پتو آیلار یکنفره نیز از دیگر تولیدات این برند است که در فروشگاه های مختلف قابل مشاهده و خریداری است. پتو از جمله کالای خواب به شمار می آید که در انواع مختلف نوزادی، بچه گانه، دخترانه، پسرانه و بزرگسال تولید می شود و تولید آن بر اساس طرح ها و رنگ های مختلف صورت می گیرد. انواع پتو ایرانی را می توان از فروشگاه پتو آیلار خریداری کرد. سایز این کالا نیز متنوع است و از کوچک ترین اندازه تا بزرگ ترین اندازه دو نفره را شامل می شود. تولید پتو در کارخانجات به کمک ماشین آلات بافندگی صورت می گیرد که جنس نخ و مواد اولیه به کار رفته در آن متفاوت است. بر همین اساس قیمت و تنوع موجود در این کالا زیاد است.

تولیدی بهترین جنس پتو آیلار با قیمت عالی

فروشگاه معتبر خرید پتو آیلار با قیمت خوب

فروشگاه معتبر خرید پتو آیلار با قیمت خوبپتو از جمله کالای خواب به شمار می آید که در انواع مختلف:

 • نوزادی، بچه گانه، دخترانه، پسرانه، نوجوان، مسافرتی و بزرگسال

تولید می شود و تولید آن بر اساس طرح ها و رنگ های مختلف صورت می گیرد. انواع پتو را در طرح و سایز مختلف می توان از فروشگاه پتو آیلار خریداری کرد.

سایز این کالا نیز متنوع است و از کوچک ترین اندازه تا بزرگ ترین نه اندازه دو نفره را شامل می شود. تولید پتو در کارخانجات به کمک ماشین آلات بافندگی صورت می گیرد که جنس نخ و مواد اولیه به کار رفته در آن متفاوت است. بر همین اساس قیمت و تنوع موجود در این کالا زیاد است.

نمایندگی پتو ایرانی به عنوان نوعی فروشگاه معتبر جهت خرید پتو آیلار با قیمت مناسب می تواند مورد مراجعه متقاضیان خرید پتو قرار گیرد. انواع پتو طرحدار ایرانی به صورت ساده یا گل برجسته در این مراکز به فروش می رسد. ضمن این که این فروشگاه ها به عنوان مرکزی برای خرید عمده پتو نیز به شمار می روند. 

عرضه کننده مستقیم انواع پتو ایرانی مرغوب

عرضه کننده مستقیم انواع پتو ایرانی مرغوبپتو از پوشش هایی است که در ضخامت ها، مدل ها و طرح های گوناگون تولید شده و هر مدل آن تحت نام و مارک خاص و مشخص در بازار به مشتریان معرفی می شود. پتو با کمک ماشین آلات بافندگی که هر کدام عملکرد و قابلیت های مختلفی دارند تولید شده و نخ پلی استر و فیلامنت از جمله نخ های مورد استفاده در تولید پتو به شمار می روند. 

بزرگ ترین تولید کنندگان این عرصه ضمن توجه به نیاز روز همواره سعی در بهبود کیفیت تولیدات و ارائه خدمات مختلف به مصرف کنندگان از جمله امکان عرضه مستقیم می باشند. عرضه مستقیم راهی برای خرید ارزان یک کالا به شمار می رود و در واقع نوعی مزیت خرید است که فروشنده برای خریدار در نظر گرفته می شود. بدین ترتیب انواع پتو ایرانی مرغوب را می توان از طریق مراکز عرضه مستقیم خریداری نمود. 

مراکز فروش پتو آیلار اعلا

مراکز فروش پتو آیلار اعلا پتو نوعی روانداز است که مناسب چهار فصل سال تولید می شود و در انواع:

 • ساده
 • گل برجسته
 • پنبه ای
 • پشم شیشه ای
 • کرکدار
 • چهار فصل
 • پشمی و ….

تولید می شود. در سال های اخیر نیز نمونه های کم حجم پتو نیز به بازار آمده است که تحت عنوان پتو مسافرتی به فروش می رسد. پتو یکی از کالا های پر طرفداری است که جزء وسایل شخصی به شمار می رود و افراد مختلف با توجه به سلیقه های گوناگون نمونه های متنوعی از آن را از جهت نوع، جنس و رنگ می پسندند. از این رو در مراکز فروش مارک ها و برند های متفاوتی از پتو قابل مشاهده است.
به عنوان مثال، یکی از نمونه پتو های موجود در مراکز فروش پتو آیلار مرغوب و اعلا می باشد. پتو آیلار ارزان قیمت بوده و در نمونه های مختلف تولید می شود. 

سایت خرید پتو آیلار با قیمت ارزان

سایت خرید پتو آیلار با قیمت ارزانفروشگاه های آنلاین مکانی برای خرید انواع پتو ارزان قیمت محسوب می شوند. سایت های خرید زیادی در اینترنت هستند که به فروش پتو جنس خوب پرداخته و با قیمت ارزان آن را به فروش می رسانند.

خرید ویژه پتو از این سایت ها توسط تمامی کسانی که امکان استفاده از اینترنت را دارند، به سهولت امکان پذیر است. در این مراکز خرید تصویر پتو به همراه مشخصات فنی آن برای کاربران ذکر می شود که بخشی از این مشخصات عبارتند از:

 • وزن خالص
 • وزن با بسته بندی
 • زمان آماده سازی و تحویل
 • رنگ 
 • جنس
 • اندازه 

از دیگر اطلاعاتی که از طریق سایت های خرید می توان دریافت نمود عبارتند از:

 • تعداد لایه های پتو
 • ضد حساسیت بودن
 • کشور سازنده
 • نوع بسته بندی

به این صورت عرضه پتو آیلار از طریق سایت های خرید آنلاین برای همه افراد در هر نقطه از کشور و حتی خارج از آن امکان پذیر است. 

معتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازار

معتبرترین فروشنده پتو ایرانی در بازارصاحبان کسب و کار های مختلف یا در اصطلاح کلی فروشندگان برای فروش کالای خود روش های متنوعی را به کار می گیرند که معتبر ترین فروشندگان این رشته همواره از مهارت های لازم برای خرید فروش پتو استفاده می کنند.

پتو های موجود در بازار در دو نوع خارجی و ایرانی هستند که پتو های ایرانی یکی از بهترین نمونه های تولیدی است که در کارخانجات داخل کشور مانند کارخانه پتو آیلار تولید شده و از طریق شبکه های پخش در فروشگاه های مختلف توزیع می شود.

فروشنده پتو آیلار در هنگام مراجعه خریداران و متقاضیان پتو در مورد ویژگی ها و خصوصیات پتو و همچنین روش های خرید پتو با مارک های معتبر و قیمت مناسب نکات لازم را به آنها ارائه می دهند.

مرکز تولید و پخش بهترین پتو نوزادی در کشور

مرکز تولید و پخش بهترین پتو نوزادی در کشورمرکز تولید و پخش پتو با استفاده از آخرین علم روز در زمینه تولید پتو و کالای خواب سعی در ارائه نمونه های جدید از پتو با کیفیت بهتر دارد. تولید پتو نوزادی نیز با هدف طراحی و ساخت نمونه هایی است که ضد حساسیت بوده و برای این گروه سنی مناسب باشند.
در کارخانجات بافندگی پتو مراحل مختلفی طی می شود که در نهایت موجب تولید پتو و عرضه آن به بازار می شود. بخشی از این مراحل عبارتند از:

 • خرید مواد اولیه مانند نخ و مجهز بودن به ماشین های بافندگی و نخ ریسی
 • ریسندگی نخ، بافندگی نخ های اولیه، چاپ طرح و نقشه
 • تکمیل مراحل تولید، نوار دوزی و بسته بندی
 • بازار یابی و فروش

با طی مراحل فوق پتو تولید شده و در بسته بندی های مناسب که در هر کارخانه ممکن است از شیوه های متفاوتی برای بسته بندی استفاده شود، تولید می شود. پس از این مرحله واحد و مرکز پخش  پتو در کارخانه بنا به لیستی که در اختیار دارد و با توجه به تقاضای بازار به پخش این کالا می پردازد.

لیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو آیلار

لیست قیمت خرید مرغوب ترین پتو آیلارپتو آیلار درجه1 و مرغوب ترین نوع آن در بازار دارای لیست قیمت مخصوص به خود است. از آن جا که پتو در سایز های متنوعی تولید می شود و نوع جنس آن متفاوت است بنابراین این عوامل همگی در تعیین قیمت آن موثر می باشد. 

دیگر این که در صورت خرید پتو در تعداد زیاد قیمت این کالا به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. به طور مثال هتل ها و مراکز اقامتی از جمله اماکنی هستند که خریدار پتو در تعداد زیاد می باشند. بنابراین در صورت خرید پتو به صورت کلی و عمده قیمت پتو کاهش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

از طرفی مواد اولیه ای که برای تهیه پتو به کار می رود در صورتی که با افزایش قیمت روبرو شوند، در قیمت نهایی پتو های خریداری شده نیز نقش موثری دارند و باعث افزایش نرخ پتو خواهند شد.

تهیه پتو ایرانی طرحدار صادراتی

تهیه پتو ایرانی طرحدار صادراتی پنبه یکی از الیاف تشکیل دهنده پتو ست که البته امروزه از ترکیبی از الیاف پنبه که طبیعی هستند و الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر استفاده می شود. پرز این پتو ها کمتر است و بسیار نرم و لطیف می باشند. 

دیگر این که سبک وزن بوده و ممکن است به صورت یک لایه یا دو لایه مناسب فصول سرد و فصول گرم سال تولید شوند. پتو های ایرانی دارای این ویژگی هستند که طرح های مختلفی داشته و طرح های متنوع آن جوابگوی نیاز سلیقه های مختلف می باشد. 

بخشی از فعالیت تولیدی این کالا منحصر به صادرات می شود. صادرات پتو ایرانی به کشور هایی همچون عراق صورت می گیرد و تولید کنندگان پتو در کشور که از لحاظ اعتبار و رعایت استاندارد های تولید به درجه کیفی بالا رسیده اند از جمله صادر کنندگان پتو به شمار می روند.

انواع مختلف پتو پسرانه جدید

انواع مختلف پتو پسرانه جدیدپتو پسرانه دسته ای از پتو های موجود در بازار می باشد که در انواع نقش های مختلف تولید شده و روانه بازار های مصرف می شود. 

پتو های این گروه از افراد مناسب سن آنهاست و طوری تولید می شوند که به صورت تک نفره بوده و ابعاد مختلفی به این منظور برای آنها در نظر گرفته می شود.

در مراکز و فروشگاه های مختلف انواع این کالای خواب را می توان مشاهده نمود. طرح هایی که برای تهیه پتو پسرانه به کار برده می شود، برگرفته از شخصیت های کارتنی پسرانه می باشد و مناسب سن آنها طراحی شده است. بنابراین با گشت و گذاری در بازار می توان به سهولت برای این گروه سنی پتوی مناسب را خریداری کرد. 

پتوی پسرانه به صورت یک لایه مناسب استفاده در فصول گرم سال و دو لایه مناسب فصل زمستان تولید می شوند و بنابراین خرید آنها می تواند به صورت متناسب با هر فصل صورت گیرد.

کارخانه تولید کننده پتو آیلار ارزان

کارخانه تولید کننده پتو آیلار ارزاندر کارخانجات تولید کننده پتو آیلار از الیاف مختلفی برای تولید پتو استفاده می شود که شامل:

 • الیاف طبیعی مانند پشم، پنبه
 • الیاف مصنوعی مانند پلی استر و اکریلیک
 • ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی

هر کدام از این الیاف ویژگی های خاص خود را دارند و به طور مسلم گروه اول بهترین نمونه از پتو های تولیدی می باشند. بدین ترتیب در مجموع پنبه یکی از الیاف تشکیل دهنده پتو ست که البته امروزه از ترکیبی از الیاف پنبه که طبیعی هستند و الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر استفاده می شود. پرز این پتو ها کمتر است و بسیار نرم و لطیف می باشند. 

دیگر این که سبک وزن بوده و ممکن است به صورت یک لایه یا دو لایه مناسب فصول سرد و فصول گرم سال تولید شوند. پتو های ایرانی دارای این ویژگی هستند که طرح های مختلفی داشته و طرح های متنوع آن جوابگوی نیاز سلیقه های مختلف می باشد. در مجموع در کارخانجات تولید کننده مراحل زیر طی می شود تا یک پتو تولید و روانه مراکز خرید شود:

 • خرید مواد اولیه مانند نخ و مجهز بودن به ماشین های بافندگی و نخ ریسی و طراحی
 • ریسندگی نخ، بافندگی نخ های اولیه، چاپ طرح و نقشه مورد نظر
 • تکمیل مراحل تولید، نوار دوزی و بسته بندی
 • بازار یابی و فروش در بازار های داخلی یا خارجی

این کارخانجات آمادگی ارائه خدماتی مانند فروش مستقیم پتو به متقاضیان آن را دارند و برای ادارات و سازمان های مختلف که به تعداد زیادی از پتو نیاز دارند، خدمات لازم از جمله تولید سفارشی را ارائه می دهند.

انواع سایز های پتو آیلار درجه یک

انواع سایز های پتو آیلار درجه یکپتو در سایز های مختلفی تولید می شود که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. اندازه های یک نفره، دو نفره و سایز های خیلی کوچک که مورد استفاده نوزادان است از جمله نمونه پتو های موجود در بازار می باشد. 

افزون بر این ها انواع پتوی پسرانه و نوجوان نیز مختص گروه های سنی زیر بیست سال با طراحی دخترانه و پسرانه تولید می شوند که آنها نیز به صورت سایز یک نفره مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانجات زیادی در سطح کشور در زمینه ساخت پتو فعالیت دارند که پتو آیلار درجه یک نمونه ای از آنها می باشد. برند تولید کننده پتو یکی از فاکتور های دیگری است که در این زمینه نقش موثری ایفا می کند. جنس نخ و مواد اولیه به کار رفته در تولید پتو عاملی موثر بر کیفیت آن است و از این جهت تنوع قیمت آن را همین عوامل سبب می شوند.

معرفی انواع پتو ایرانی گل برجسته

معرفی انواع پتو ایرانی گل برجستهگل برجسته یکی از طرح هایی است که اکثر تولید کنندگان پتو برای تولیدات خود در نظر می گیرند. معمولا کارخانجات برای هر نمونه تولیدی خود نام خاصی را در نظر می گیرند که ممکن است نام یک گل خاص باشد.

انواع پتو های گل برجسته ایرانی توسط شرکت های معتبری طراحی و تولید می شوند که از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته برای ساخت آنها استفاده می شود. از این رو پتو های تولید ایران یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار می باشد که ضمن دارا بودن کیفیت خوب از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشند.

طرح های مورد استفاده در این روانداز ها با استفاده از جدید ترین طرح های روز انتخاب شده و به همین دلیل رضایت خریداران را در تامین سلایق مختلف به دنبال داشته است. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید