مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت خرید انواع مختلف پتو سربازی با قیمت ویژه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراکز عمده فروشی پتو سربازی اعلاخرید مستقیم پتو سربازی نخی مرغوبپتو سربازی نمدی به قیمت تولیدی تجارت مستقیم بهترین نوع پتو سربازیپرفروش ترین نوع پتو سربازی در بازار کدام است؟ارائه پتو سربازی با قیمت مناسبآخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو سربازی ایرانیمشخصات انواع پتو های سربازیپخش کننده اصلی و معتبر پتو سربازیفروش پتو ایرانی صادراتی به صورت عمده اینحوه مراقبت از پتو سربازی ایرانیمعرفی بهترین جنس پتو سربازی در تهران

با مراجعه به سایت خرید پتو سربازی، می توانید این محصول را در طرح ها، رنگ ها و همین طور کیفیت های مختلفی تهیه کنید. این نوع از پتو، در انواع متفاوتی تولید می شود که با قیمت ویژه نیز از جانب برخی از ارائه دهندگان به فروش می رسد. شما می توانید در هر جایی از کشور که باشید، راحت و بدون دردسر وارد سایت های معتبر اینترنتی شده و به تهیه این کالا بپردازید. پتوهای سربازی بر خلاف نام شان، کارایی گوناگونی دارند. آن ها به دلیل گرما و سبکی که از ویژگی هایشان است، کاربردهای زیاد دارند. 

سایت خرید انواع مختلف پتو سربازی با قیمت ویژه

مراکز عمده فروشی پتو سربازی اعلا

مراکز عمده فروشی پتو سربازی اعلاخرید عمده پتو سربازی با کیفیت اعلاء را می توان از راه های گوناگونی انجام داد. در این خصوص مراجع مشخصی وجود دارد. برای مثال، می توان به کارخانه پتو ایرانی مراجعه کرد که در تنوع بالایی اقدام به ساخت و تولید چنین پتوهایی می نماید. این شرکت ها، مرجع اصلی پخش و توزیع پتوهای سربازی به شکل کلی می باشند. 

از طرفی، هر کدام از کارخانه ها، شعبه های رسمی ای دارند. مشتریان قادر خواهند بود که به نمایندگی پتو سربازی مراجعه کنند. این شعب، در بیشتر شهرهای کشورمان فعال هستند و در زمره عمده فروشی ها محسوب می شوند. آن ها پتو جنس خوب را برای خریداران پیشنهاد می کنند به خوبی مشتری را راهنمایی می نمایند. 

با مراجعه به مرکز پخش پتو، می توان بعضی از فروشندگان را پیدا کرد که در کار عرضه عمده می باشند. پتو سربازی اعلا را می توان از آن ها به دست آورد. آن ها همین طور پتو سربازی نخی، نمدی و غیره را ارائه می دهند. روی هم رفته، پتو سربازی ایرانی از جمله بهترین محصولات به شمار می روند و فروش زیادی در شهرهای مختلف دارند. 

خرید مستقیم پتو سربازی نخی مرغوب

خرید مستقیم پتو سربازی نخی مرغوبکارخانه تولیدی پتو سربازی نخی، با کیفیت های مرغوب و خوب، محصولات خود را بدون واسطه به بازار ارائه می کنند. چند سالی است که دیگر این شرکت ها به گونه مستقل و بدون این که واسطه ای میان آن ها و مشتریان باشد، وارد بازار شده اند و به ارائه کالای شان می پردازند. خریدار پتو عمده و جزئی می تواند، به آن ها جهت تهیه مراجعه کند. 

در هر صورت، فروش مستقیم پتو سربازی را این شرکت ها از طرق گوناگونی انجام می دهند که در بالا به شعبه های رسمی آن ها اشاره کردیم. از طرفی، مشتریان می توانند بهترین پتو سربازی را از طریق اینترنت هم تهیه نمایند. تولید کنندگان با استفاده از فروشندگان مختلف آنلاین، محصولات شان را به دست مصرف کنندگان می رسانند. 

خلاصه این که، نوع مرغوب این کالا، از بهترین نخ ها تولید می شود. این پتوها بر خلاف تصور بسیاری که تنها در یکی دو رنگ طراحی می گردند، تنوع الوان بالایی را نیز دارا هستند. آن ها را همچنین می شود در طرح های مختلفی هم از بازار تهیه کرد. در کل، این پتو ها نرم، گرم، با دوام و در همین حال دارای کیفیت های گوناگون می باشند. 

پتو سربازی نمدی به قیمت تولیدی

پتو سربازی نمدی به قیمت تولیدی یکی از جنس هایی که پتوهای سربارزی با آن تولید می شود، نمد است. البته نمدها را به دو روش سنتی و صنعتی تولید می نمایند که بیشتر کارخانه های پتو بافی، از نوع دوم محصول کار می گیرند. این گونه از پتو ها را می شود با قیمت تولیدی نیز از بازار تهیه کرد که بایستی به مراجع اصلی آن ها در گوشه و کنار کشورمان مراجعه کنیم. 

اما نمد چیست؟ این گونه از محصول از پشم حیوانات تولید می شود. آن را در گذشته افراد خاصی تولید می کردند که هنوز هم برخی به این کار مبادرت می ورزند. به آن ها به اصطلاح عامیه نمد مال می گفتند. از این محصول، در زمینه های گوناگونی کار می گیرند که ساخت پتو یکی از جمله آن ها می باشد. 

نمدها، جنسی گرم و نرمی دارند و برای همین است که برای سربازی یک محصول بسیار خوب محسوب شده و در مناطق سردسیر پتوی بسیار مناسبی به شمار می روند. شما می توانید پتو سربازی نمدی را با نرخ های مناسبی از طرق مختلفی به دست آورید. برای مثال انواع پتو سربازی از جانب وب سایت های مختلفی ارائه می شود. 

بیشتر این سایت ها، با نرخ ها بسیار مقرون به صرفه و خوبی کالاهایی از این دست را به فروش می گذارند. 

تجارت مستقیم بهترین نوع پتو سربازی

تجارت مستقیم بهترین نوع پتو سربازیبهترین نوع پتو سربازی از فروش خوبی برخوردار می باشد. امروزه همان طور که پیش از این به آن پرداختیم شرکت های گوناگون تولیدی تجارت مستقیم این محصول را براه انداخته اند که باعث شده تا به سود مشتریان و خود عرضه کننده تمام شود. از یک سو خریدار می تواند با نرخ ارزان و تضمین کیفیت، پتوی مورد نظر را بخرد و از جانب دیگر، فروشنده نیز سود خوبی از این معامله نسبت به دورانی که توسط واسطه ها محصول خود را عرضه می کرد، به دست می آورد. 

در هر صورت، پتو سربازی در امور مختلفی به کار گرفته می شود. در این جا به چند کاربرد اصلی این گونه از کالای خواب اشاره می کنیم که عبار می باشند از: 

 • استفاده در پادگان های نظامی 
 • استفاده جهت امداد رسانی برای سیل زدگان، زلزله زدگان و آواره ها 
 • جهت استفاده در کمپ های گردشگری 
 • استفاده در مراکز درمانی 
 • استفاده در هتل ها و مهمان پذیری ها 
 • و غیره مکان های دیگر 

پرفروش ترین نوع پتو سربازی در بازار کدام است؟

پرفروش ترین نوع پتو سربازی در بازار کدام است؟پتو سربازی را عمدتاً از دو جنس نمد و مینک تولید می کنند. پتو مینک به محصولی گفته می شود که پس از ساخت نمد، با دستگاهی ویژه که مینک نام دارد، پرزهای سطح آن برافراشته می کند و باعث می شود تا جنس به شکل خز دار در آید. این کار باعث می شود تا پتو براق شود و و در همین حال نرم تر و زیباتر به چشم بیاید. 

فرق نمد و مینک هم بر همین اساس ساخت آن است. خلاصه این که این دو از پرفروش ترین های پتو سربازی در بازار به شمار می روند که شما به هر کدام از عرضه کنندگان در این زمینه سر بزنید، طبعاً از شما خواهند پرسید که کدام یک را می پسندید. از جانب دیگر، این محصولات دارای رنگ بندی و همین طور طراحی های قشنگی هم هستند. 

از جانب دیگر، می شود از مراکز مختلفی، پتو سربازی تهران، پتو سربازی مشهد و سایر محصولات شرکت ها و کارخانه های گوناگون دیگر را هم پیدا کرد که هر کدامشان کیفیت های مشخصی دارند و از طرفی، مشتریان خود را دارا می باشند. قیمت پتو سربازی را نیز همین مراجع تولیدی هستند که تعیین می کند و پس از آن به فروش می گذارند. 

در هر حال، می شود با مراجعه به مراکز مختلفی، پر فروش ترین نوع پتوهای سربازی را پیدا کرد و ویژگی های آنان را با هم دیگر مقایسه نمود و نوع خوب را خرید. 

ارائه پتو سربازی با قیمت مناسب

ارائه پتو سربازی با قیمت مناسبفروشگاه های گوناگونی را در جای جای ایران می توان یافت که ارائه دهنده پتوهای سربازی با قیمت مناسب می باشند. از این فروشندگان به راحتی می توان آن نوع از پتویی را که می خواهیم به دست آوریم. البته توجه داشته باشید که به فروشگاه های معتبر در این زمینه سر بزنید. آن ها محصولات خود را تضمین شده ارائه می دهند. 

همین طور، برای این منظور می شود به نمایندگی های شرکت های تولید کننده هم مراجعه نمود. البته بیشتر این شعب، به گونه کلی کالا را عرضه می دارند. اگر چه یک منبع دیگری هم برای خرید ارزان این محصولات وجود دارد که آن، اینترنت می باشد. در این زمینه پیش از این صحبت کردیم و گفتیم که بهترین مرجع خرید به شمار می روند. 

روی هم رفته، اگر به دنبال تهیه یک محصول خوب و کاربردی می باشید، بهتر است که به ارائه دهندگان مورد اعتماد سر بزنید. 

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو سربازی ایرانی

آخرین قیمت روز و نرخ انواع پتو سربازی ایرانیپتوهای سربازی ای که توسط شرکت های ایرانی تولید می شوند، انواع مختلفی دارند. این طبیعی است که هر کدام از آن ها نیز دارای قیمت های متفاوتی باشند. 

برای این که بدانید آخرین نرخ روز انواع پتو سربازی چند است، نیاز است که لیست کاملی از آن را تهیه کنید. این کار با مراجعه به فروشگاه های گوناگونی امکان پذیر می باشد و در همین حال، بر اساس یک سری از مسائل، نرخ گذاری انجام می شود. 

اصلی ترین مرجعی که ارزش گذاری را انجام می دهد، شرکت های تولید کننده می باشند که آن ها این موارد را در نظر می گیرند: 

 • نوع جنسی که در ساخت پتوها مورد استفاده قرار گرفته اند. 
 • ابعاد، طرح و رنگ محصول بسیاری مهم است. 
 • این که کدام برند آن را ساخته نیز از جمله عوامل موثر شناخته می شود. 
 • نحوه خرید و فروش هم روی نرخ ها تأثیر دارد. 
 • و دیگر موارد 

مشخصات انواع پتو های سربازی

مشخصات انواع پتو های سربازیبه همان میزان که انواع پتوی سربازی وجود دارد، به همان شمار نیز می تواند این محصول دارای ویژگی های گوناگونی باشد. اگر بخواهیم مشخصات این محصولات را بر شماریم، باید در گام نخست به این موضوع اشاره کنیم که چه جنسی ساخته شده اند؟ این تعیین می کند که یک پتو چه حسن و مزیت هایی و همین طور مشکلاتی دارد. 

اما خصوصیات اصلی پتوهای مرغوب سربازی در کل، مقاوم و مستحکم بودن، ایجاد نکردن حساسیت، استفاده به عنوان رو انداز و زیر انداز، گرم و لطیف بودن، سبک بودن، و غیر موارد دیگر اشاره نمود. 

آن را همین طور در بسته بندی های متفاوتی می توان از بازار تهیه کرد. عموماً این پتوها از وزن بسیار سبکی برخوردار می باشند و قابل حمل در شرایط سخت هستند. 

پخش کننده اصلی و معتبر پتو سربازی

پخش کننده اصلی و معتبر پتو سربازیمراجع مخلفی را می توان در نظر گرفت که پخش کننده اصلی پتو سربازی می باشند. تا به این جا مطلب گفتیم که شرکت های سازنده، وارد کننده، شعب این شرکت ها و همین طور سایت های مختلف اینترنتی، در این حوزه فعال می باشند. 

معتبرترین آن ها توزیع کننده اصلی به شمار می رود. می توانید به آن ها مراجعه کرده و خرید را به صورت کلی و جزئی انجام دهید. در هر صورت، این پتوها کاربردهای گوناگونی را دارند و همین طور مزیت های مختلفی را نیز دارا می باشند. 

اگر قصد تهیه یک نوع مرغوب و با کیفیت را دارید، بهترین روش این است که به پخش کنندگان اصلی سر بزنید. 

فروش پتو ایرانی صادراتی به صورت عمده ای

فروش پتو ایرانی صادراتی به صورت عمده ایصادرات پتوها در انواع مختلف، به صورت عمده ای انجام می پذیرد. در این عرصه، شرکت های تولید کننده در راس امور صادرات قرار دارند. پتو ایرانی صادراتی را به کشورهای گوناگونی ارسال می کنند که از آن جمله می شود به این ممالک اشاره نمود: 

 • عراق 
 • روسیه 
 • قطر 
 • افغانستان 
 • ارمنستان 
 • پاکستان  
 • و غیره 

صادرات چنین محصولاتی در طراحی های منحصر به فرد خود انجام می شود. همین طور شرکت ها سعی می کنند تا همه استانداردهای کیفی را در هنگام ارسال نمودن چنین کالاهایی در نظر بگیرند. به این گونه است که می توانند جایگاه ویژه ای در بازارهای خارجی داشته باشند. 

روی هم رفته، در کنار کارخانه های تولید کننده پتو، بازرگانان متفاوتی را هم می شود پیدا کرد که در این حوزه کار می کنند. آنان بیشتر محصولات درجه یک تولیدی ها را می خرند و سپس برای صادرات آماده می کنند. این کار سود خوبی برای عرضه کنندگان دارد. 

نحوه مراقبت از پتو سربازی ایرانی

نحوه مراقبت از پتو سربازی ایرانیپتوهای سربازی ایرانی نیز مانند کالاهای مشابه، نیاز به مراقبت های ویژه دارد. برای این که از چگونگی نحوه نگهداری این کالا مطلع شوید، بهتر است که به برچسب های آن نگاه بیندازید.

هر کدام از این پتوها دارای برچسب های کوچکی می باشند که روی آن از جنس هایی که محصول تولید شده و این که چگونه از آن مراقبت کنید، نوشته شده است. 

در کل، یک پتو را باید حتماً طبق دستور العملی که دارد شست. بی تردید، نگهداری خوب باعث افزایش طول عمر محصول می شود و می توانید از آن سالیان متمادی ای استفاده کنید. 

معرفی بهترین جنس پتو سربازی در تهران

معرفی بهترین جنس پتو سربازی در تهرانتا به این جای مطلب اشاره به این کردیم که پتوهای سربازی از جنس نمد و محصولی دیگر به نام مینک که فرآوری شده از نمد است، تولید می گردند. 

اما کارخانه جات امروزه از نخ های مصنوعی و طبیعی در این تولید این پتوها استفاده می کنند و بیشتر سعی می نمایند تا از نوع الیاف مصنوعی کار بگیریند. این نرخ ها زیر نام های آکریلیک و پلی استر معرفی می شوند. 

با همه این ها، در تهران، می توان بهترین جنس پتو سربازی را پیدا کرد که از جانب برندهای معتبر ارائه می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید